BootCamp

BootCamp - dalo by se jednoduše přeložit jako "PŘIJÍMAČ". Kdo byl na vojně, ví o co jde. Náš BootCamp nebude podobný přijímači v armádě ohledně fyzické zátěže, chceme dát každému křesťanu možnost se zapojit do ZAKLÁDÁNÍ SBORŮ, toužíme sdílet své zkušenosti v této oblasti, ukázat na úskalí, která mohou přijít, vyučit k této službě, zajistit podporu, povzbuzení... Chceme též BootCampem umožnit "NÁBOR" nových zakladatelů.

Možná Ti Bůh klade na srdce tuto službu, nejsi si úplně jistý zda to je pro Tebe či ne - zůčastni se našeho BootCampu a budeš mít více jasno...

BootCamp 2018 (18:00 - 14:00)

12. - 14. říjen 2018, středisko Immanuel, Dlouhý 1

Jedná se o druhé setkání, kam chceme pozvat všechny ty:

- kterým Bůh klade na srdce zakládání sborů

- kteří vnímají Boží povolání k zakládání sboru

- kterým leží na srdci nějaké místo pro založení nového sboru 

- kteří se chtějí více dozvědět na toto téma a setkat se s lidmi s bohatými zkušenostmi v této oblasti...


Jako hlavního hosta jsme pozvali Jacek ZATYKA z Polska, který je součástí odboru zakládání sborů v Polské letniční církvi a má mnohé zkušenosti v této oblasti. Stál u založení 3 nových sborů. Osobně jsem se s Jackem potkal na třech Bootcampech, které pořádal v Polsku. Sloužil také na naši sborové dovolené a jeho vyučování mne hodně zasáhlo. Spoustu věcí jsem se o něj naučil, byl mi velkou inspirací a otevřel mi oči v tom, jak zakládat sbory ve střední Evropě. Na setkání by měli být též čeští řečníci: Stašek Bubik, Jirka Pospíšil, Bohuš Sikora, Martin Penc - kteří jsou zapojeni do projektů zakládání sborů v ČR.
Setkání proběhne v krásném prostředí Konferenčního střediska Immanule a bude finančně dotováno 50% z misijního fondu AC.
Pokud přijedeš, dozvíš se mnohé informace o tom, jak zakládat nové sbory v našem prostředí, jaká jsou úskalí, jak vybudobat tým, zda jsi ta vhodná osoba, jak překonávat překážky, co to je mateřský sbor, jak spolupracovat s pastorem...
Bude též prostor pro osobní rozhovory, modlitby, prorockou službu... relaxaci.

za BootCamp 2018 - Jirka Pospíšil


BootCamp 2017 

13. - 15. říjen 2017, středisko Immanuel, Dlouhý 1

Jako hlavního hosta jsme pozvali Mariusze Muszczynského z Polska, který vede odbor zakládání sborů v Polské letniční církvi a má mnohé zkušenosti v této oblasti. 

Středisko Immanuel se nachází blízko Hlinska, blízko Ždírce nad Doubravou - mapa.

Pokud by ses chtěl/a více dozvědět o BootCampu - kontaktuj nás: